Miesiąc: Kwiecień 2018

Femina Uro – Twój sposób na zapalenie pecherza

Osoby cierpiące na przewlekłe zapalenie pęcherza z pewnością ucieszą się z informacji o pojawieniu się nowej kapsułki, która skutecznie likwiduje nawracające się infekcje pęcherza. Preparat Femina Uro już w ciągu 5 dni eliminuje objawy i pozwala uwolnić się od zapalenia pęcherza. Naukowcy z Uniwersytetu Scranton postanowili sprawdzić, dlaczego kapsułki Femina Uro są tak skuteczne. Sekretem działania nowych kapsułek jest unikalny składnik, która działa kompleksowo, zwalczając zarówno objawy jak i źródło infekcji.

Co zawierają kapsułki Femina Uro?

Unikalnym i superskutecznym składnikiem Femina Uro jest wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej. Sproszkowany korzeń tej rośliny już od tysięcy lat był stosowany w ludowej medycynie hinduskiej. Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej zawiera nawet 300% więcej forskoliny niż inne rośliny. Substancja ta jest niezwykle skuteczne w leczeniu przewlekłego zapalenia pęcherza. Kobiety stosujące kapsułki Femina Uro skutecznie eliminują zarazki przyczyniające się do nawrotów infekcji pęcherza. Tylko kapsułki Femina Uro zawierają skondensowany wyciąg z pokrzywy indyjskiej.

Jak działa Femina Uro?

Badania pokazały, że już po pierwszej dobie kuracji kapsułkami Femina Uro ponad 27% bakterii zostaje zniszczonych. Dzięki temu znika ból i uczucie pieczenia podczas oddawania moczu. Kuracja Femina Uro pozwala zapobiec nawrotom zapalenia pęcherza.

„Kapsułki Femina Uro z ekstraktem pokrzywy indyjskiej zamówiłam przez Internet. Już po pierwszym dniu zniknęło uczucie dyskomfortu i pieczenia. Po miesięcznej kuracji Femina Uro pozbyłam się problemów z przewlekłym zapaleniem pęcherza. Moje problemy zniknęły bezpowrotnie, a dzięki kuracji jestem pełna energii. Po 5 dniach kuracji Femina Uro pozbyłam się problemów z pechęrzem!”

Malwina Adamiec