Aparat do akupunktury

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aparat do akupunktury elektronicznej:

Bóle, złe samopoczucie, zmęczenie
Możesz złagodzić te problemy stosując akupunkturę.
Żadnych igieł!
Nie musisz znać punktów akupunktury. Wystarczy przesuwać akupunkter wzdłuż meridianów lub stymulować miejsce gdzie boli.
Akupunkter to najlepsza pomoc na zmęczenie i bóle.

W opakowaniu:

 • 2 akupunktery – punkty akupunktury są symetrycznie położone – lepszy efekt uzyskamy trzymając oba akupunktery w obu rękach i stymulując 2 punkty jedznocześnie.
 • aplikator impulsów elektrycznych – stosowany przy silniejszych bólach
 • końcówkę do masażu twarzy i upiększania cery

Zamów lub dowiedz się więcej

Aparat działa na zasadzie impulsów elektrycznych. Nie musisz znać punktów akupunktury. Wystarczy przyłożyć tu gdzie boli i trzymać 3 minuty.

Impulsy bioelektryczne styujlują i oczyszczają meridiany.

Łagodzi bóle.

Aparat ten warto nosić przy sobie aby:

 • złagodzić bóle głowy, pleców i inne
 • szybko poprawić samopoczucie
 • rozjaśnić w głowie i pobudzić się gdy ogarnia nas senność
 • skoncentrować się na nauce
 • pobudzić się i skupić przed ważnym spotkaniem

Ważne: – nie nosić razem z komórką, kartami bankowymi itp. – pole elektromagnetyczne akupunktera może je uszkodzić.

Zasada działania

Opis: Akupunkter wykorzystuje pradawną chińską metodę uzdrawiania – akupunkturę oraz nowoczesne metody medyczne przy pomocy impulsów elektrycznych i oddziaływania magnetycznego. Urządzenie posiada nefrytowe nasadki.

Działanie:

Akupunkter to urządzenie kieszonkowe do akupunktury. Gdy naciskamy na punkty wysokoenergetyczna wiązka magnetyczna przenika przez skórę i oddziałuje na nie. W skutek tego kanały i ich otoczenia zostają oczyszczone i aktywowane. Poprawia się mikrokrążenie w organizmie.

Aparat do akupunktury elektronicznej jest całkowicie bezpieczny, gdyż jego stosowanie wyklucza ryzyko infekcji.
Jego działanie polega na oddziaływaniu na aktywne biologicznie punkty organizmu promieniami impulsami elektrycznymi w celu wyrównania pola elektromagnetycznego, poprawienia działania kanałów energetycznych, zwalczania bólu.

Polecamy  Denerwacja

Po ponad 10 latach badań i stosowania w warunkach klinicznych ogólna skuteczność urządzenia sięgnęła 98,4%. Nr patentu krajowego: 97103246.7. Przyrząd zdobył wysokie uznanie i dobre opinie wśród specjalistów akupunktury i użytkowników na całym świecie. Akupunkter zdobył złotą nagrodę podczas "Pierwszych Międzynarodowych Targów Nowych Wynalazków, Wystawy Nowych Technologii (Produktów) im. Einsteina" w roku 1997. Akupunkter z pewnością będzie stopniowo zastępował igły do akupunktury, gwarantując tym samym prostotę i nieinwazyjność użycia.

Pomaga przy takich problemach jak:
Bóle w okolicy serca, żołądka, głowy, stawów, kręgosłupa i inne, neuralgia, zawroty głowy, syndrom chronicznego zmęczenia, stany zapalne

Stosowanie akupunktera

 • Nacisk – naciskamy akupunktera na punkt przez 1-3 minuty
 • Obracanie końcówki akupunktera w czasie nacisku, co przypomina masaż, i przyspiesza krążenie krwi i zwiększa efekt
 • Impuls elektryczny – działanie przy pomocy impulsów elektrycznych oczyszcza i aktywuje kanały energetyczne. W tym celu należy podłaczyć do akupunktera bolec, dotknąć nim miejca na ciele w celu zamknięcia obwodu, a następnie umieścić końcówkę akupunktera 1 mm nad wybranym punktem i nacisnąć przycisk u góry
 • Dobre efekty uzyskuje się przez równoczesne zastnosowanie 2 akupunkterów na symetryczne punkty ciała
 • Można przesuwać akupunkter wzdłuż meridianów. Nie jest potrzebna znajomość punktów akupunktury.
 • Nefrytowe urządzenie upiększające – nefrytową nasadkę nakłada się na końcówkę akupunktera. Służy ona do masażu twarzy. Wykonuje się nią kuliste ruchy dzięki czemu skóra staje się gładka i delikatniejsza. W razie konieczności można końcówkę zdezynfekować wacikiem nasączonym alkoholem.

Niewskazane dla osób z rozrusznikiem serca, przy metalowych protezach, a także co najmniej przez 72 godziny (3 doby) po krwotokach. Nie stosuje się w okolicy serca. Nie zalecane co najmniej przez 1 godzinę po silnym zmęczeniu, przegłodzeniu lub przejedzeniu. Niewskazane w dolnej części brzucha i pleców u kobiet w okresie pierwszych 3 miesięcy ciąży. Przez cały okres ciąży unikać należy oddziaływania na aktywne punkty miednicy i bioder.

Polecamy  Witaminy i ćwiczenia - nie daj się osteoporozie!

Środki ostrożności

 • Urządzenie nie powinno być narażone na gwałtowne potrząsanie, kontakt z wilgocią, wysoką temperaturą i źródłami ciepła.
 • Z powodu pola magnetycznego Akupunkter należy przechowywać z dala od zegarów, telewizorów, magnetowidów, telefonów komórkowych, pagerów i kart magnetycznych.
 • Konstrukcja urządzenia pozwala na wykonanie 5000 impulsów. Natomiast wiązka magnetyczna istnieje nadal, gdyż działa ona niezależnie. Przy zwiększeniu czasu ucisku o 1-3 minuty uzyskujemy efekty takie same jak w przypadku zastosowania impulsów elektrycznych.
 • Impulsy elektryczne stosuje się wyłącznie na główne kanały organizmu, ponieważ ten rodzaj stymulacji można wykonywać tylko raz dziennie. Jednorazowo można zastosować tylko jeden impuls elektryczny na jeden kanał główny.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*