Caviar Extract na rozstępy

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Kosmetolodzy zaprezentowali nową formułę Caviar Extract, która szybko i widocznie redukuje uciążliwe rozstępy z brzucha, ud, ramion oraz pośladków. Warto podkreślić, że w składzie kremu na rozstępu zastosowano tylko naturalne składniki. Naukowcy postanowili sprawdzić, w jaki sposób działa kuracja Caviar Extract eliminująca rozstępy.

Co zawiera formuła Caviar Extract?

Kurację Caviar Extract stworzono w oparciu o unikalny składniki o intensywnym działaniu ujędrniającym. Nałożenie go na brzuch, uda czy ramiona pozwala zmaksymalizować tempo regeneracji kolagenu w skórze i jego połączeń z elastyną. To właśnie przerwanie ciągłości włókien kolagenowych jest przyczyną powstawania rozstępów. Unikalnym składnikiem nowej formuły Caviar Extract jest wyciąg z kawioru pochodzący ze specjalnie hodowanej ikry ryb jesiotrowych.  Ta odmiana kawioru posiada nawet 300% fosfolipidów niż inne substancje kosmetyczne.

Jak działa kuracja Caviar Extract na rozstępy?

Już po pierwszym nałożeniu kuracji Caviar Extract na skórę czuć wyraźne ujędrnienie skóry. Badania pokazały, że pierwsza aplikacja zmniejsza rozstępy nawet o 7%. Regularne stosowanie kuracji Caviar Extract stymuluje odbudowę uszkodzonych wiązań kolagenowych. Nowoczesny krem Caviar Extract przeciwko rozstępom stał się niezwykle popularny wśród kobiet w ciąży oraz tych uprawiających sport.

test caviar extract small Caviar Extract na rozstępy

Opinie o kuracji Caviar Extract

„Od kiedy tylko zamówiłam krem Caviar Extract przez Internet zaczęłam go stosować na rozstępy, która pojawiły się u mnie na brzuchu i piersiach. Oprócz tego nie stosowałam żadnych innych zabiegów. Już po tygodniu zauważyłam, że moje rozstępy stały się bledsze i mniej widoczne. Z mojej skóry zniknęły również brzydkie przebarwienia. Nie zauważyłam żadnych podrażnień i alergii. Dzięki Caviar Extract udało mi się pozbyć rozstępów po ciąży w zaledwie 30 dni!”

Martyna Lech

Polecamy  Przygotowanie do badania USG
O Marzena Wielgus 28 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*