• wt. Sty 26th, 2021

🙇 Miejsce specjalnie dla CIebie emsa.org.pl

Portal poświęcony tematyce zdrowotnej. Opisujemy badania, dolegliwości i sposoby leczenia różnych chorób.

Caviar Extract na rozstępy

ByMarek Adamczyk

Lip 1, 2018
[Głosów:    Average: /5]

Kosmetolodzy zaprezentowali nową formułę Caviar Extract, która szybko i widocznie redukuje uciążliwe rozstępy z brzucha, ud, ramion oraz pośladków. Warto podkreślić, że w składzie kremu na rozstępu zastosowano tylko naturalne składniki. Naukowcy postanowili sprawdzić, w jaki sposób działa kuracja Caviar Extract eliminująca rozstępy.

Co zawiera formuła Caviar Extract?

Kurację Caviar Extract stworzono w oparciu o unikalny składniki o intensywnym działaniu ujędrniającym. Nałożenie go na brzuch, uda czy ramiona pozwala zmaksymalizować tempo regeneracji kolagenu w skórze i jego połączeń z elastyną. To właśnie przerwanie ciągłości włókien kolagenowych jest przyczyną powstawania rozstępów. Unikalnym składnikiem nowej formuły Caviar Extract jest wyciąg z kawioru pochodzący ze specjalnie hodowanej ikry ryb jesiotrowych.  Ta odmiana kawioru posiada nawet 300% fosfolipidów niż inne substancje kosmetyczne.

Jak działa kuracja Caviar Extract na rozstępy?

Już po pierwszym nałożeniu kuracji Caviar Extract na skórę czuć wyraźne ujędrnienie skóry. Badania pokazały, że pierwsza aplikacja zmniejsza rozstępy nawet o 7%. Regularne stosowanie kuracji Caviar Extract stymuluje odbudowę uszkodzonych wiązań kolagenowych. Nowoczesny krem Caviar Extract przeciwko rozstępom stał się niezwykle popularny wśród kobiet w ciąży oraz tych uprawiających sport.

Opinie o kuracji Caviar Extract

„Od kiedy tylko zamówiłam krem Caviar Extract przez Internet zaczęłam go stosować na rozstępy, która pojawiły się u mnie na brzuchu i piersiach. Oprócz tego nie stosowałam żadnych innych zabiegów. Już po tygodniu zauważyłam, że moje rozstępy stały się bledsze i mniej widoczne. Z mojej skóry zniknęły również brzydkie przebarwienia. Nie zauważyłam żadnych podrażnień i alergii. Dzięki Caviar Extract udało mi się pozbyć rozstępów po ciąży w zaledwie 30 dni!”

Martyna Lech

24 lat Marek Adamczyk wykonuje zawódSpecjalista Terapii Uzależnień:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Szczecin

Tutaj polecana strona

Marek Adamczyk

24 lat Marek Adamczyk wykonuje zawódSpecjalista Terapii Uzależnień:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Szczecin

Tutaj polecana strona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *