• wt. Sty 26th, 2021

🙇 Miejsce specjalnie dla CIebie emsa.org.pl

Portal poświęcony tematyce zdrowotnej. Opisujemy badania, dolegliwości i sposoby leczenia różnych chorób.

CGA800 skuteczne tabletki na odchudzanie

ByStefania Król

Wrz 13, 2018
[Głosów:    Average: /5]

Poszukiwanie skutecznego suplementu na odchudzanie zazwyczaj okazuje się trudne. Pewnie dlatego informację o odkryciu nowej substancji przyspieszającej spalanie tkanki tłuszczowej wiele osób przyjęło ze sporą rezerwą.

Kwas chlorogenowy w suplemencie CGA800

Badacze po przeprowadzeniu rzetelnych doświadczeń odkryli, że ziarna kawy nie poddane procesom obróbki termicznej zawierają w swoim składzie wysoką dawką polifenolu – kwasu chlorogenowego. Substancja ta wywołuje zredukowanie przyswajania tłuszczy w układzie pokarmowym, dzięki czemu osoby stosujące nawet dietę wysokotłuszczową  nie przybrały na wadze. Jest to efektem obniżenia wchłaniania cukrów oraz lipidów w przewodzie pokarmowym. Kwas chlorogenowy działa także przeciwutleniająco, co sprawia, że chroni organizm rozwojem zmian rakowych.

Tabletki na odchudzanie CGA800

Pierwszym suplementem na odchudzanie, który zawiera wysoką dawkę naturalnego kwasu chlorogenowego jest CGA800.  Osoby zażywające te tabletki odchudzające chudną nawet do 5 kg w ciągu 7 dni.  Wyniki analiz klinicznych dotyczących tabletek CGA800 okazały się wyjątkowo obiecujące. Już po 12 tygodniach zanotowano widoczny spadek masy ciała u wszystkich osób biorących udział w doświadczniu.  Osiągnięte wyniki przedstawiają się jak poniżej:

– spadek wagi ciała 8,04 ± 2,3 kg

– zmniejszenie udziału tkanki tłuszczowej – 4,45 ± 2,00%

Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone klinicznie

Wyodrębnienie kwasu chlorogenowego pozwola na szerokie wykorzystanie tego związku w suplementacji odchudzania. Naukowcy są pewni, że jest to potencjalny preparat przeznaczony dla osób cierpiących na otyłość, dlatego tabletki CGA800 zalecane są osobom ze zbyt dużym udziałem tkanki tłuszczowej w organizmie.

43 lat Stefania Król pracuje jakoHigienistka Dentystyczna:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Praca dla lokalnej społeczności w mieście Lublin

Miejsce dla Ciebie

Stefania Król

43 lat Stefania Król pracuje jakoHigienistka Dentystyczna:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Praca dla lokalnej społeczności w mieście Lublin

Miejsce dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *