CGA800 – substancja, która zszokowała naukowców

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wśród licznych dodatków diety na odchudzanie, ostatnio wyjątkowo sporym upodobaniem cieszą się tabletki z ekstraktem z zielonej kawy.

Co to jest Zielona Kawa?

Zielona kawa to po prostu, dobrze wszystkim popularne, ziarna kawowe, które nie zostały w dalszym ciągu poddane paleniu. Zielone, świeżo zebrane ziarna kawy mają jeszcze wszystkie swoje zdrowotne właściwości, które tracą dopiero podczas wymienionego procesu palenia. W sytuacji właściwości odchudzających, ważny tu przede wszystkim wydaje się być kwas chlorogenowy. Zielona Kawa bogata jest również w innego rodzaju składniki warte uwagi, są to inne rodzaje polifenolów, mikroelementy oraz witaminy a wśród nich tak ważne, przeciwutleniacze.

Zielona kawa – recenzje i badania naukowców

Co do zalet zielonej kawy, naukowcy wyrażają się w sposób korzystny. Wciąż nieliczne analizowania, bez żadnych wątpliwości wskazują na jej zdrowotne właściwości. W środkach odchudzających wykorzystywana jest od niedawna, jednak na długo wcześniej była stosowana w medycynie naturalnej. Stosowane były przede wszystkim jej cechy poprawiające działanie układu pokarmowego. Dziś, badania naukowe skupiają się na właściwościach odchudzających zielonej kawy i dają naprawdę dobre wyniki.

Grupa badaczy z Uniwersytetu przy Scranton (Pensylwania, USA) przeprowadziła badanie tzw. ślepej próby. Wybrano 16 osób, 8 kobiet i tyleż samo mężczyzn, przez okres sześciu tygodni sprawdzano na nich skuteczność tabletek włączających Zieloną Kawę. Wynik, był naprawdę nieprzewidzianie pozytywny. Osoby, które uczestniczyły w badaniu, utraciły średnio dziesięć, 5% masy organizmu a o dziesięć, 3 % zmniejszył się u nich wskaźnik BMI. Aż o 15, 8 % zmniejszył się u tych osób uczestnictwo tłuszczu w budowie ciała. Doświadczenie przebiegało w ten sposób, że całą grupę podzielono na 3 części, 1 podawano trzy razy dziennie wysoką dawkę ekstraktu zielonej kawy, tj. 1050 mg (3x 350mg) innym, dawkę niską tj. 700mg (2x350mg) natomiast trzeciej grupie w tym czasie podawano placebo. Jednostki z pierwszej grupy schudły łącznie 72, 86 / 70, 82 kg, jednostki w drugiej grupie analogicznie 71, 25/69, 71 kg. W trzeciej badanej grupie, nie odnotowano spadków wagi. Przy tym najważniejszy jest fakt, iż nie odnotowano żadnych efektów ubocznych stosowania pastylek z zawartością Zielonej Kawy.

Polecamy  Korektor haluksów Hallu Forte

Przy okazji badań nad właściwościami odchudzającymi zawartego w Zielonej Kawie, kwasu chlorogenowego, odkryto również odmienne jego właściwości. Japońscy naukowcy przewodzący doświadczenia pod opieką Yoshihiro Kokubo z Osaki, spostrzegli, że kwas chlorogenowy ma korzystny wpływ na forma zdrowia osób chorych na cukrzycę. Precyzuje poziom cukru we krwi, nawet u osób z tz. insulinoodpornością. Naukowcy z USA potwierdzili natomiast, że regularne używanie Zielonej Kawy o 20% zmniejsza niebezpieczeństwo wylewu. Poprawia ona albowiem pracę serca oraz układu krwionośnego.

Jak widać, Zielona Kawa ma kompleksowy, a co najważniejsze, dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Stosując ją, można pozbyć się zbędnych kilogramów, dzięki szybszemu spalaniu tłuszczów wpłynąć na szybszy metabolizm, wyregulować ciśnienie krwi, obniżyć poziom cukru we krwi. Tak wiele korzyści Zielona Kawa posiada dzięki zawartości kwasu chlorogenowego. Niestety, w czasie palenia ziaren, żeby otrzymać tak popularną kawę do parzenia, związek ten pod wpływem temperatury, rozpada się.

Kwas chlorogenowy – działanie

Kwas chlorogenowy to polifenol, dość popularna substancja w świecie roślinnym. Jest to silny antyoksydant, który występuje w owocach, liściach kawowca, pokrzywie, suszonych śliwkach, głogu z również w karczochach. W organizmie człowieka poważny jest za regulacje procesu wchłaniania cukrów już na etapie trawienia, tym samym odpowiada zbyt regulowanie poziomu glikemii. Kwas chlorogenowy zapobiega procesowi przekształcania się cukrów w tkankę tłuszczową, skutecznie powstrzymując tym samym jej wzrost. Tym samym, masa ciała zmniejsza się, usprawnia się również przemiana materii. Związek ten ma również właściwości przeciwwirusowe, działa również przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

Recenzje ekspertów o Zielonej Kawie (Green Coffee)

Zielona Kawa może pochwalić się rzetelną opinią także wśród osób stosujących ją, ale również wśród lekarzy i ekspertów, którzy codziennie zajmują się dietetyką i właściwym odżywianiem. Lekarze cenią tą substancję głównie ze aspektów na jej cechy regulujące poziom cukru we krwi oraz ciśnienie. Kardiolodzy zwracają szczególną uwagę na jej wpływ na pracę serca oraz sytuację całego układu krwionośnego. Dietetycy zaś, zwłaszcza skupiają się na jej własnościach związanych ze spalaniem tłuszczy, poprawą metabolizmu a więc procesami, jakie gwarantują stopniowe zmniejszanie wagi. To ze względu na powyższe zalety, każdy oni, tak często polecają Zieloną Kawę, kwas chlorogenowy i CGA800 swoim pacjentom.

Polecamy  Zastosowania pasty wybielającej zęby – od estetyki po zdrowe zęby

Tabletki Zielona Kawa i CGA800 owo produkt w pełni przyrodniczy, nie wywołujący wyników ubocznych. Kuracja odchudzająca trwa więc bez ograniczeń czasowych, przy zalecanych dobowych dawkach, aż do osiągnięcia pomyślnych efektów. Efekt jo-jo u większości osób, po zakończeniu kuracji nie występuje. Jednak powrót do dawnych, niezdrowych nawyków żywieniowych, ograniczenie wysiłku fizycznego, może spowodować, że przyrost wagi, ma możliwość jednak wystąpić.

Porządne wyniki badań oraz opis skuteczności funkcjonowania substancji zawartych przy ziarnach zielonej kawy, z pewnością przekona chociażby największych niedowiarków. Po kurację opartą na ekstrakcie z zielonej kawy, naprawdę wskazane jest sięgać, szczególnie, mając na uwadze opinię lekarzy oraz specjalistów. Zdecydowanym, warto w tym miejscu życzyć błyskawicznych rezultatów w zmierzaniu do wymarzonej figury i lepszej kondycji organizmu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*