Efekty odchudzania z ketonem malinowym

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Jedną z głównych zalet ketonu malinowego jest szybkość jego działania, dzięki temu pierwsze efekty wizualne można obserwować już po 2 tygodniach. Aby wzmocnić działanie tabletek odchudzających zaleca się dołączyć zdrową dietę oraz ćwiczenia fizyczne.

Podczas opracowywania kompozycji preparatu Nutrition naukowcy zdecydowali się włączyć dodatkowe składniki, aby jeszcze bardziej podnieść skuteczność działania Ketonu Malinowego.

Ekstrakt z mango

Zawiera wiele błonnika, który nie tylko zapewnia uczucie sytości, ale również    pozwala obniżyć poziom złego cholesterolu oraz hamuje powstawianie nowych komórek tłuszczowych.

Jagody Acai

Wszystkie rodzaje jagód są bogate w antyoksydanty, które chronią przed nowotorami i hamują procesy starzenia. Jagody Acai dodatkowo wspomagają spalanie tłuszczu i uszczalniają ściany naczyń krwionośnych.

Ekstrakt z zielonej herbaty

Odchudzające właściwości zielonej herbaty znane są już od tysięcy lat. Dla wszystkich tych, dla których picie 4-5 filiżanek zielonej herbaty jest trudne do wykonania do tabletek ketonu malinowego dołączono wysoko skoncentrowany ekstrakt z zielonej herbaty.

 Resweratrol

Resweratrol nie tylko neutralizuje szkodliwe skutki niezdrowej i tłustej diety, ale również poprzez eliminowanie wolnych rodników przedłuża życie. Najlepszym dowodem na to jest Francja, gdzie tradycja picia wina wywołała falę długowieczności u obywatelów.

Jakie są inne zalety ketony malinowego?

Warto wiedzieć, że działanie ketonu malinowego nie ogranicza się tylko do odchudzania, ale jego stosowanie to długofalowa inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie.

– nie wykazano żadnych skutków ubocznych działania ketonu malinowego,

– Nutrition to idealny preparat dla niecierpliwych –pierwsze efekty działania widoczne już po 2 tygodniach,

– bogate źródło antyoksydantów,

– chroni przed osadzaniem się kamienia nazębnego,

Polecamy  Jak zachować zdrowie i energię jesienią?

– zapobiega cukrzycy typu 2,

– poprawia kondycję włosów,

– nawilża skórę i zapobiega pierwszym zmarszczkom,

– zapobiega stłuszczeniu wątroby, chroniąc jednocześnie przed rakiem wątroby.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*