Erekcja a męskie ego


[Głosów:    Average: /5]

Erekcja inaczej zwana wzwodem, jest niczym innym jak osiągnięciem większego rozmiaru penisa i jego usztywnienia podczas podniecenia seksualnego poprzez wypełnieniem się ciał jamistych członka większą ilością krwi. Stanowi niezbędny element do odbycia stosunku seksualnego przez mężczyznę.

Napływ krwi zwiększa rozmiary prącia, co w rezultacie prowadzi do uciskania na tętnice i zamykania ich ujść – jest to mechanizm, zapewniający zatrzymanie krwi we wnętrzu członka oraz pozwala na utrzymanie odpowiednio długiego wzwodu w trakcie stosunku.  Zazwyczaj po orgazmie dochodzi do stopniowego skurczu naczyń, co doprowadza do cofnięcia krwi z powrotem do krwioobiegu i zakończenia wzwodu.

Czas trwania erekcji zależy od bardzo wielu czynników, ma jednak ogromne znaczenie dla każdego mężczyzny. Długa erekcja jest marzeniem każdego mężczyzny, ponieważ taki stan pozwala w pełni cieszyć się z jakości współżycia, zaspokoić potrzeby własne i partnerki, zapewniając odkrywanie nowych, silniejszych i głębszych doznań erotycznych. Długotrwały wzwód pozwala czerpać satysfakcję z życia seksualnego i jest oznaką wysokiej sprawności seksualnej. Dlatego każdy mężczyzna chciałby być postrzegany przez kobiety jako kochanek z hiszpańskim temperamentem i afrykańskimi rozmiarami. A ponieważ nie ma mężczyzny, który nie pragnąłby wznieść partnerki na wyżyny podniecenia i zapewnić jej niezapomnianie chwile uniesień coraz więcej słyszy się o preparatach na wydłużenie stosunku, poprawę erekcji czy powiększenie penisa.

Wydawałoby się, że to kobiety zazwyczaj mają kompleksy z powodu np. małych piersi, okazuje się jednak, że męskie ego jest bardzo wrażliwie zwłaszcza w sferach erotycznych. Dlatego też ogromnym zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszą się wspomniane preparaty na poprawę jakości współżycia. Do cieszących się największym zainteresowaniem należą tabletki na powiększenie penisa XtraSize, preparat na zaburzenia erekcji Vigrax oraz środek na zwiększenie ilości spermy Maxatin. Wszystkie trzy preparaty przodują w rankingach i są najczęściej zażywanymi środkami przez mężczyzn, którzy wiedzą jak zaimponować kobiecie i sprawić, by seks był dla partnerki wyzwaniem a nie rutyną.

Polecamy  CGA800 co musisz wiedzieć