Formexplode – suplement na szybki przyrost mięśni

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Współczesna moda na zdrowy styl życia obliguje mężczyzn do pracy nad zdrową i umięśnioną sylwetką.  Ładnie zarysowane mięśnie coraz częściej stają się również pragnieniem kobiet. Budowanie masy mięśniowej to ciężka praca, której podstawą powinna być starannie dobrana dieta oraz plan treningowy. Suplement Formexplode zawiera unikalny kompleks aminokwasów, który gwarantuje maksymalnie szybki przyrost mięśni. Formexplode ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej i wykazuje kilkanaście innych właściwości zdrowotnych.

Jak działa Formexplode?

Suplement na szybki przyrost mięśni Formexplode został opracowany przez specjalistów w taki sposób, aby maksymalnie przyspieszyć budowanie nowej masy mięśniowej, umożliwiając jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej. Osoby, które testowały Formexplode zauważały pierwsze efekty jego działania już po 2 tygodniach kuracji.  Odżywka Formexplode pozwala zwiększyć wytrzymałość mięśni, przyspieszyć ich regenerację oraz przeciwdziałać kontuzjom.

exercises atlas Formexplode – suplement na szybki przyrost mięśni

Unikalny kompleks aminokwasów w Formexplode

Formexplode zawiera naturalną formułę aminokwasów, która stymuluje produkcję hormonu wzrostu oraz testosteronu.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA wykazują silne działanie antykataboliczne. Ich stosowanie maksymalnie przyspiesza regenerację organizmu i eliminuje uczucie zmęczenia. Aminokwasy BCAA zmniejszają czas regeneracji włókien mięśniowych, dzięki czemu każdy może zwiększyć swoją intensywność planu treningowego. 

L-arginina jest niezbędna do syntezy kreatyny, która wspomaga kumulowanie energii w tkankach mięśni.  Stosowanie L-argininy stymuluje wydzielanie tlenku azotu oraz poszerza naczynia krwionośne. L-arginina pozwala zwiększyć wydajność wykorzystania substancji odżywczych przez mięśnie.

L-Tyrozyna pełni ważną funkcje w pobudzaniu neuroprzekaźników, zwiększając w ten sposób produkcję dopaminy i noradrenaliny. Stosowanie suplementów, takich jak Formexplode, które zawierają L-tyrozynę pozwala zwiększyć wydolność fizyczną oraz psychiczną.

L-karnityna najczęściej jest stosowana w suplementach przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej.  Jednak L-karnityna pozwala również przyspieszyć regenerację włókien mięśniowych oraz uzyskać dodatkową energię z procesów spalania tłuszczu.

Polecamy  Garcinia Cambogia G Complex

Kreatyna to białko o silnych właściwościach anabolicznych, które w widoczny sposób przyspiesza budowanie masy mięśniowej. Kreatyna występuje w pożywieniu, ale w niewielkich ilościach, dlatego tak ważne jest stosowanie suplementów zawierających kreatynę.

Kto powinien stosować suplement Formexplode?

Preparat Formexplode jest przeznaczony dla wszystkich osób, które marzą o umięśnionej sylwetce. Ponieważ Formexplode ułatwia spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, może być stosowany również przez osoby będące na redukcji.

Jakie są dodatkowe zalety stosowania Formexplode?

  • Poprawienie męskich funkcji seksualnych
  • Ograniczenie nadmiernego pocenia
  • Wzrost sił witalnych
  • Poprawienie kondycji włosów oraz skóry
  • Wzmocnienie układu immunologicznego
  • Oczyszczenie organizmu z toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*