• śr. Mar 3rd, 2021

? Miejsce specjalnie dla CIebie emsa.org.pl

Portal poświęcony tematyce zdrowotnej. Opisujemy badania, dolegliwości i sposoby leczenia różnych chorób.

Hairmastic – skuteczny olejek na porost włosów

ByGenowefa Cieślak

Wrz 13, 2018
[Głosów:    Average: /5]

Wypadanie włosów to problem tysięcy ludzi na całym świecie. Łysienie może wywoływać wiele czynników, między innymi stres, uboga dieta czy skłonności genetyczne. Czy istnieje sposób na zahamowanie wypadanie włosów?

Na rynku kosmetycznym znajduje się wiele preparatów obiecujących wzmocnienie włosów oraz zahamowanie ich wypadania. Jak wybrać środek, który rozwiąże problem łysienia? Czy w tej roli lepiej spełnią się naturalne rozwiązanie, czy zaawansowane chemiczne kompozycje?

Olejek Hairmastic na porost włosów

Trycholodzy polecają olejek do włosów Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator, który wzmacnia włosy, przyspiesza ich porost oraz hamuje nadmierne wypadanie włosów. Sekretem jego działania jest starannie dobrany skład zawierający najskuteczniejsze ekstrakty naturalne pochodzące ze wszystkich stron świata. W jego kompozycji znajdziemy między innymi: ekologiczny ekstrakt z owoców amli, olej kokosowy, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, olejek z trawy cytrynowej czy olejek rozmarynowy.

Efekty kuracji olejkiem Hairmastic

Wykonano niezależny test skuteczności olejkiem Hairmastic na grupie kobiet i mężczyzn. Osoby testujące preparat na wypadanie włosów zauważyły:

  • Zahamowanie wypadania włosów już po 21 dniach kuracji
  • Wygładzenie i nawilżenie włosów już po pierwszym użyciu
  • Zwiększenie szybkości porostu włosów nawet o 60%
  • Wzmocnienie włosów i zmniejszenie ich łamliwości

About Genowefa Cieślak
52 lat Genowefa Cieślak znajomość wykonywanego zawoduDietetyk:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Łodzi Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Białystok

Znajdziesz ciekawe informacje

Genowefa Cieślak

52 lat Genowefa Cieślak znajomość wykonywanego zawoduDietetyk:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Łodzi Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Białystok

Znajdziesz ciekawe informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *