Jak naturalnie powiększyć penisa?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W kontaktach towarzyskich często kierujemy się określonymi kryteriami. Chcemy być atrakcyjni i bezkonkurencyjni. Potrzebujemy posiadać jak najwięcej czynników dodających nam pewności siebie.
Dlatego dbamy o wygląd, wizerunek i opinię. Wydaje sie, ze to wystarczy, jednak męskie wymagania co do swojej fizyczności niejednokrotnie obejmują problem jakim jest wielkość członka. Jest to dla wielu powód do zmartwień, dlatego firmy farmaceutyczne i sklepy ze specjalistycznym sprzętem oferuja szereg specyfików.
Mamy do wyboru żele, kremy czy pigułki. Są też urządzenia które np. rozciągają penisa, czyli ekstendery, bądź pompki. Są też zastrzyki czy pierścienie. Najbardziej restrykcyjną metodą jest operacja. Wybór odpowiedniego środka zależy od nas. Skuteczna metoda dla każdego może być inna. Musimy na sobie wypróbować poszczególne sposoby i wybrać odpowiedni dla nas.

Naturalne sposoby domowe

Istnieją również rozmaite ćwiczenia, które możemy wykonywać samemu. Najlepiej takie które polecają specjaliści. W internecie roi sie od linków do stron z “cudownymi” środkami, czy ćwiczeniami. Trzeba zachować zdrowy rozsądek, ale próbować warto.
Większość ćwiczeń polega na zwiększeniu dopływu krwi do penisa lub jego naciągania gdyż zbudowany jest on z tkanki gąbczastej.
Warto poradzić sie urologa czy wybrane przez nas ćwiczenia są zgodne z nasza anatomią.

Polecamy  Tabletki Herbasetum Complex - sposób na wypadanie włosów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*