• wt. Sty 26th, 2021

🙇 Miejsce specjalnie dla CIebie emsa.org.pl

Portal poświęcony tematyce zdrowotnej. Opisujemy badania, dolegliwości i sposoby leczenia różnych chorób.

Kuracja na zmarszczki Lefery

ByEdyta Nowakowska

Wrz 9, 2018
[Głosów:    Average: /5]

Pewnie zastanawiasz się, czym wyróżnia się krem na zmarszczki Lefery od innych produktów tego typu dostępnych w drogeriach. Otóż musisz wiedzieć, że w przypadku większości kremów, zaledwie 1% składników aktywnych dociera do głębszych partii skóry, które wymagają natychmiastowej regeneracji. Prawie cały krem pozostaje na naskórku, co minimalizuje jego efektywność praktycznie do zera!

Krem Lefery Hyaluron Skin Repair zawiera kapsułki polimerowe z uwięzionymi w ich wnętrzu mikrocząsteczkami składników aktywnych, takich jak kolagen czy kwas hialuronowy. Niezależne badania genetyczne ex vivo na tkankach skóry wykazały, że aż 85% z nich przenika do 14-warstwej skóry i dopiero tam ulegają rozszczelnieniu, uwalniając cennie substancje odmładzające.  Dzięki temu usunięcie zmarszczek podczas stosowanie kremu Lefery jest możliwe już po 4 tygodniach!

1 tydzień – obserwowalne jest widoczne rozjaśnienie skóry i jej rozświetlenie. Odzyskuje utraconą miękkość i staje się coraz bardziej nawilżona i napięta.

2 tydzień – widoczne jest już spłycenie kurzych łapek i  innych niedoskonałości, który pojawiły się na cieńszych warstwach skóry.

3 tydzień – w tej fazie spłyceniu ulegają również głębsze zmarszczki i bruzdy z okolic ust oraz czoła.

4 tydzień – efekt jak po liftingu czy botoksie. Subiektywna ocena klientek stosujących krem Lefery ocenia, że kuracja mikrocząsteczkami odjęła im nawet 10 lat!

Jak widzisz zaledwie 4 tygodnie dzielą Cię do chwili, gdy spojrzysz w lustro i zobaczysz młodszą siebie. Krem Lefery osiągnął już niesamowity sukces we Francji, teraz stopniowo pojawia się na innych rynkach europejskich. Od niedawna możesz go kupić również w Polsce, korzystając z ofert internetowych oficjalnych dystrybutorów.

36 lat Edyta Nowakowska znajomość wykonywanego zawoduTechnik Elektroradiolog:Praca na uczelni - Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Łódź

Miejsce dla Ciebie

Edyta Nowakowska

36 lat Edyta Nowakowska znajomość wykonywanego zawoduTechnik Elektroradiolog:Praca na uczelni - Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Łódź

Miejsce dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *