Make Lash – odżywka do rzęs

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Make Lash to rewolucyjne serum przyspieszające wzrost rzęs oraz intensywnie je wzmacniające. Serum do rzęs znajduje się w niewielkiej buteleczce z aplikatorem. Preparat jest przeznaczony dla osób, które:

  • Mają cienkie i słabe rzęsy
  • Ich rzęsy są osłabione i nadmiernie wypadają
  • Przeszły chemioterapię
  • Noszą soczewki kontaktowe

Jakie składniki zawiera serum Make Lash?

Biotynol Tripeptide-1

Białko, które aktywnie stymuluje porost rzęs. Sprawia, że rzęsy stają się ciemniejsze i grubsze. Biotynol Tripetide-1 zapobiega również nadmiernemu wypadaniu rzęs.

Prowitamina B5

Intensywnie zagęszcza rzęsy i chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Make Lash należy nałożyć niewielkim aplikatorem na linię rzęs. Dzięki delikatnej konsystencji, preparat dokładnie wnika w korzenie włosów. Producent zaleca stosować Make Lash na noc, po uprzednio wykonanym demakijażu. W czasie snu najmocniej regenerują się komórki i efekt stosowania preparatu jest najlepszy. Aby osiągnąć zadowalające efekty, Make Lash należy stosować przez 3 miesiące.

Środki ostrożności

Serum Make Lash może wywoływać u niektórych osób lekkie pieczenie i zaczerwienienie. Należy dbać, aby preparat podczas aplikacji nie dostał się do oka. 

Polecamy  Wybielanie zębów żelem z nakładką możliwe we własnym zakresie
O Marzena Wielgus 23 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*