Men Solution odzywka na mase

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Zamów i przetestuj tabletki Men Solution. Jeśli suplement nie spełni Twoich wymagań, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Preparat Men Solution wyprodukowano zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Men Solution to odpowiedź na efektywne, ale obciążające organizm sterydy. Stosując naturalny suplement na przyrost mięśni możesz skutecznie stymulować budowę nowej tkanki mięśniowej, w sposób całkowicie bezpieczny dla organizmu. Tajemnicą działania Men Solution jest naukowo opracowana receptura aminokwasów i naturalnych substancji aktywnych. Składniki czynne nie tylko działają na wszystkie partie mięśni (brzuch, nogi, ramiona), ale również dodają energii, pobudzając do wysiłku fizycznego.

Składniki suplementu Men Solution:

83,25 mg ekstraktu z Macy (4:1), 20,75 mg wyciągu z kory Catuba (4:1), 20,75 mg ekstrakt z kory Muiro Puama (4:1), 40 mg Baccopa Monieri (4:1), 18,25 mg suchego wyciągu z Bidenstripartita (4:1), 16,75 mg chlorowodorku L-argininy, 30 mg wyciągu z Tribulus Terestris (4:1), 8 mg niacyny, 12,5 mg ekstraktu z nasion Colavera (4:1), 12,5 mg suchego wyciągu z owsa, 12,5 mg ekstraktu z pokrzywy, 12,5 mg wyciągu z pestek dyni, 10 mg sproszkowanego korzenia z imbiru, 10 mg wyciągu z owoców pieprzu Cayenne, 8,25 mg wyciąg z żeń-szenia pięciolistnego, 8,25 mg wyciągu z żeń-szenia syberyjskiego, 8,25 mg wyciągu z żeń-szenia właściwego, 15 mg ekstraktu z liści Damiana, 6,25 mg tlenku cynku, 25 mg chlorowodorku leucyny, 25 mg chlorowodorku waliny, 25 mg chlorowodorku izoleucyny, 25 mg acetylokarnityny.

Dlaczego warto wybrać Men Solution?

Suplement diety Men Solution zawiera naturalne składniki odpowiedzialne za przyrost tkanki mięśniowej. Jego stosowanie jest w pełni bezpieczne dla organizmu i nie wywołuje skutków ubocznych w porównaniu do sterydów oraz sztucznych hormonów. Men Solution zawierają wysoką dawkę L-argininy, która już na poziomie metabolizmu, spalając tkankę tłuszczową stymuluje przyrost nowej tkanki mięśniowej. Wybierając tabletki Men Solution otrzymujesz gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli kuracja nie spełni Twoich oczekiwań, co jest rzadkością w porównaniu do standardowych suplementów.

Polecamy  Przyczyny

Opinie o preparacie Men Solution:

„Tabletki Men Solution działają kompleksowo, czuję wzmocnienie wszystkich partii mięśni. Poprawiła się również moja kondycja oraz regeneracja po treningach. Pierwsze efekty zauważyłem już po kilkunastu dniach. Suplement warty uwagi.” Krzysztof

„Szukałem tabletek, które pomogłyby mi wyrzeźbić brzuch oraz pozbyć się upierdliwych boczków. Z Men Solution odniosłem pełny sukces. Do innych zalet należy poprawienie kondycji, co od razu widać na treningach.” Damian

Instrukcje i środki ostrożności:

Men Solution należy stosować dwa razy dziennie, po śniadaniu oraz przed obiadem. Tabletki należy popijać szklanką wody.

  • Nie należy przyjmować tabletek Men Solution wieczorem, ponieważ wysoka dawka substancji pobudzających może utrudniać zasypianie.
  • Nie przekraczaj rekomendowanej dawki – 2 tabletek dziennie. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*