Duel of Champions

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Might & Magic Duel of Champions to gra karciana osadzona w uniwersum Might & Magic. Gracz może toczyć pojedynki ze znajomymi online, innymi graczami bądź sztuczną inteligencją. Jednak poza kartami i pojedynkami warto zapoznać się z innymi funkcjami gry.

Codzienna Nagroda

Jeśli zalogujesz się do gry pierwszy raz danego dnia, zobaczysz okno z Nagrodami Codziennymi. Nagrodę możesz przyjąć od razu bądź poczekać do dnia kolejnego, by dostać nagrodę z dwóch dni. Jednak jeśli kolejnego dnia się nie zalogujesz – zbierane nagrody przepadną. Jeśli będziesz logował się do gry codziennie przez 7 dni i nie pobierał nagród, ostatniego dnia otrzymasz wszystkie nagrody z całego tygodnia oraz cenną dziką kartę!

Forum

05c7e396285bb37agen Duel of Champions

Forum to miejsce, w którym uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania a także poznasz ciekawostki dotyczące gry, strategii i kart. Aby wejść na Forum, musisz podświetlić zakładkę Społeczność, wybrać Fora i język, którym będziesz się posługiwał. To daje również możliwość ćwiczenia czytania i pisania w obcym języku!

Frakcja

916c7dc85fde777dgen Duel of Champions

Przed rozpoczęciem gry, gracz określa swoją przynależność do jednej z sześciu frakcji – Twierdzy, Inferno, Akademii, Świątyni, Przystani bądź Nekropolii. Każda z frakcji korzysta z innej taktyki i różni się od innych pod względem mocnych i słabych stron.

Ołtarz życzeń

Kiedy gracz zdobędzie swoją pierwszą dziką kartę, uzyska możliwość wymiany jej na dowolnie wybraną kartę. Koszt wymiany określa się na podstawie serii i stopnia rzadkości danej karty.

Piekielna Otchłań

Gdy gracz osiągnie poziom 5, odblokowuje się mu dostęp do Piekielnej Otchłani. Piekielna Otchłań to miejsce, w którym gracz może poświęcić karty ze swojej talii w zamian za złoto, może również wygrać Kartę Codziennego Rozdania.

Polecamy  Calmax - opinie, ceny, gdzie kupić, oryginalne, apteka, amazon

Sklep

75edf6e43f093189gen Duel of Champions

W Sklepie możesz kupić pakiety, talie i inne rzeczy związane z grą. Walutą jest zdobyte złoto oraz pieczęcie. W Sklepie możesz dokupić więcej złota oraz zrealizować kody promocyjne.

Stream

0be38b5ba47678aegen Duel of Champions

Najlepszym sposobem na poprawę taktyki jest oglądanie zmagań innych, bardziej doświadczonych graczy. Taką możliwość daje stream z pojedynków. Przekazy na żywo znajdują się w zakładce Społeczność.

Talia

c9a050eb4ce9f52dgen Duel of Champions

Karty są największym sprzymierzeńcem gracza. Dobre poznanie możliwości swojej talii i skompletowanie odpowiednio współdziałających kart są kluczem do sukcesu.

Turnieje

Gra oferuje dwa typy Turniejów: dostępny dla wszystkich Turniej Jackpot oraz Turniej Szwajcarski, rozgrywany w systemie pucharowym dla ośmiu graczy. Aby móc zagrać w Turnieju Szwajcarskim należy posiadać Kupon Turniejowy.

Tryb gry

704750f60fac9e69gen Duel of Champions

Gra oferuje trzy tryby rozgrywki: Szybkie Pojedynki, Kampanie oraz Treningi. Można grać zarówno ze znajomymi online bądź innymi graczami, jak również ze sztuczną inteligencją.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*