Modne kolory do włosów 2011

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Moda dotyczy nie tylko strojów i dodatków, ale również makijażu oraz fryzury. Dobrze jest zatem śledzić trendy związane z każdą dziedziną mody czy urody. W tym sezonie od samego początku kładziony jest nacisk na naturalność i właściwie niewiele się zmienia w tej kwestii jeśli chodzi o kolor włosów. Najmodniejsze będą kolory neutralne i stonowane. Z szerokiej palety farb do włosów najlepiej zdecydować się na jak naturalniejsze kolory, między innymi różne odcienie brązu czy stonowany blond. Bardzo modny jest również kolor rudy, ale nie może być zbyt krzykliwy. Najlepiej, aby odcień był ciemnoczerwony.

Sezon 2011 obfituje również w bardzo modne pasemka i balejaż, ale i tu lepiej zrezygnować z dużych kontrastów na rzecz różnych odcieni tego samego koloru. Można za to łączyć ciemny brąz z ciemnorudym lub bardzo jasny brąz z naturalnym blondem. Na pewno nie będzie modny efekt „tlenionych” włosów, dlatego lepiej zrezygnować z prób rozjaśniania włosów tylko po to, aby uzyskać taki właśnie rezultat.

Warto stawiać na kolory klasyczne, które pozostają w harmonii z naszą cerą, makijażem, strojem i całym stylem. Mile widziane są kolorowe akcenty we włosach w celu ożywienia fryzury, np. opaski do włosów, oryginalne spinki lub gumki do włosów. Paniom o ciemnej karnacji z pewnością będą pasować ciemniejsze kolory włosów, natomiast kobiety o jasnej cerze, mogą poszukać czegoś dla siebie wśród różnych odcieni jasnych brązów, koloru blond lub rudego. Najważniejsze, aby poszukując idealnego koloru włosów dla siebie, podążać za swoim gustem i upodobaniami. Żadne trendy nie będą nam odpowiadać, jeśli będziemy źle czuć się w danym kolorze włosów.

Kolor włosów powinien współgrać z naszym stylem. Jeśli przepadasz za ciemnymi strojami, bardzo jasny blond może nie pasować do Twoich ulubionych ubrań. Dlatego najlepiej jest wcześniej porozmawiać z fryzjerem, stylistą lub przyjaciółką, która wie, co lubisz.

Polecamy  Dziewictwo czy dziwactwo

Warto również wrócić do swojego naturalnego koloru włosów, jeśli to tylko możliwe. Można zdecydować się na zabieg dekoloryzacji włosów, który usuwa farbę z włosów, dzięki czemu może wrócić do naturalnego koloru włosów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*