Odmłodzenie DNA z kremem Lefery

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Zespół genetyków z Francji prowadził badania nad przyczynami starzenia skóry i sposobem na zahamowanie tego procesu. Owocem ich badań jest formuła przeciwzmarszczkowa, która w ciągu miesiąca likwiduje zmarszczki. Pierwszą testerką została Clotilde Dijoux, żona jednego z badaczy. Efekty działania preparatu na jej skórze zaskoczyły nawet samych genetyków.

Stworzony przez zespół krem Lefery błyskawicznie wygładza istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości. Starzenie skóry zostaje zahamowane już na poziomie DNA komórek skóry. Krem Lefery zyskał ogromną popularność we Francji, gdzie ochrzczony został „botoksem w kremie”.

Innowacyjność produktu kryje się w nowoczesnej formule, szybko i skutecznie hamującej proces starzenia. Wyraźne spłycenie zmarszczek widoczne jest już po czterech miesiącach stosowania kremu Lefery. Czyżby francuskiemu zespołowi badawczemu udało się odkryć eliksir młodości?

Młoda skóra zaklęta w kremie

Skład kremu Lefery został oparty na starannie dobranych, naturalnych składnikach. Dzięki osiągnięciom nanotechnologii, składniki aktywne kremu mogą bez problemu przenikać do najgłębszych warstw skóry. Ich działanie polega na zwiększeniu ekspresji genów enzymu, którego zmniejszona aktywność powoduje starzenie komórek. W efekcie skóra przestaje się starzeć, a jej komórki są odmłodzone. Odzyskują pełnię swoich właściwości i ponownie intensywnie produkują kolagen, Zwiększa się również poziom kwasu hialuronowego, który utrzymuje prawidłowy stopień nawilżenia i napięcia skóry.

Czym jest krem Lefery?

Formuła kremu Lefery to alternatywa dla botoksu oraz zabiegów medycyny estetycznej. Krem zapewnia całodobowe nawilżenie skóry i w sposób naturalny wypełnia zmarszczki. Kobiety, które testowały krem Lefery zauważyły również rozjaśnienie skóry i zlikwidowanie przebarwień.

Krem Lefery podbił serca wielu Francuzek, a jego popularność wciąż rośnie. Od niedawna krem ten jest dostępny również w Polsce, za pośrednictwem portali internetowych.

Polecamy  CO TO JEST CHOROBA PARKINSONA?

Opinie o kremie Lefery Active Cell Regeneration

Pani Katarzyna Piwowarczyk po trzech tygodniach stosowania kremu Lefery, tak opisuje swoje wrażenia: “Od kiedy na mojej twarzy pojawiły się zmarszczki, straciłam pewność siebie. Dałam szansę Lefery, ponieważ nie miałam nic do stracenia i nie zawiodłam się! Odzyskałam swój dawny wygląd, a mojej skórze podarowano drugie życie!”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*