[Głosów:    Average: /5]

Przyczyną wielu chorób cywilizacyjnych, takich jak: permanentne zmęczenie, stres czy osłabienie jest bezsenność lub problemy ze snem. Wpływa to na kondycję organizmu, zarówno psychiczną jak i fizyczną. U wielu osób pojawia się nawet chroniczna bezsenność, którą ciężko jest zwalczyć. Nie pomagają specjalne ćwiczenia, niekorzystanie z komputera przed snem czy niejedzenie kolacji po godzinie osiemnastej.

Badania pokazały, że najistotniejsze znaczenie w zasypianiu ma poduszka, która potrafi utrzymać naszą głowę w odpowiedniej pozycji przez cały sen. Pozwala to pozbyć się bólów kręgosłupa, ramion czy karku.  Wysypianie się eliminuje ciągłe przemęczenie czy rozdrażnienie.

Jonas Fredriksson mówi: Nawet 9 z 10 osób nie zdaje sobie sprawy, z czego wykonana jest poduszka, na której śpią. Osoby, które nie przywiązuje uwagi do prawidłowego wyboru poduszki do snu, same narażają się na trudności ze snem. „ Naukowcy ze Szwecji zaprezentowali innowacyjną poduszkę, której wypełnieniem jest kamień o działaniu biostymulującym, który skutecznie eliminuje trudności z zasypianiem. Dzięki temu zwalcza jednocześnie bóle głowy, kręgosłupa i ogólnie osłabienie czy rozdrażnienie.

Tajemniczym kamieniem jest bursztyn, który zastosowano jako dodatek do wypełnienia poduszek. Naukowcy połączyli go z wełną merynosa, która nie wywołuje alergii i naturalnie pochłania wilgoć. Dzięki przełomowej poduszce z bursztynem każda z osób testujących nowy wyrób, znormalizowała sen i usunęła problemy z zasypianiem. 

About Adam Andrzejewski
47 lat Adam Andrzejewski znajomość wykonywanego zawoduAsystentka Dentystyczna: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Łodzi Zaangażowanie w życie społecze w mieście Łódź

Znajdziesz ciekawe informacje

By Adam Andrzejewski

47 lat Adam Andrzejewski znajomość wykonywanego zawoduAsystentka Dentystyczna: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Łodzi Zaangażowanie w życie społecze w mieście Łódź

Znajdziesz ciekawe informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *