Poduszka z bursztynem remedium na bezsenność

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Przyczyną wielu chorób cywilizacyjnych, takich jak: permanentne zmęczenie, stres czy osłabienie jest bezsenność lub problemy ze snem. Wpływa to na kondycję organizmu, zarówno psychiczną jak i fizyczną. U wielu osób pojawia się nawet chroniczna bezsenność, którą ciężko jest zwalczyć. Nie pomagają specjalne ćwiczenia, niekorzystanie z komputera przed snem czy niejedzenie kolacji po godzinie osiemnastej.

Badania pokazały, że najistotniejsze znaczenie w zasypianiu ma poduszka, która potrafi utrzymać naszą głowę w odpowiedniej pozycji przez cały sen. Pozwala to pozbyć się bólów kręgosłupa, ramion czy karku.  Wysypianie się eliminuje ciągłe przemęczenie czy rozdrażnienie.

Jonas Fredriksson mówi: Nawet 9 z 10 osób nie zdaje sobie sprawy, z czego wykonana jest poduszka, na której śpią. Osoby, które nie przywiązuje uwagi do prawidłowego wyboru poduszki do snu, same narażają się na trudności ze snem. „ Naukowcy ze Szwecji zaprezentowali innowacyjną poduszkę, której wypełnieniem jest kamień o działaniu biostymulującym, który skutecznie eliminuje trudności z zasypianiem. Dzięki temu zwalcza jednocześnie bóle głowy, kręgosłupa i ogólnie osłabienie czy rozdrażnienie.

poduszka sennes 100g Poduszka  z bursztynem remedium na bezsenność

Tajemniczym kamieniem jest bursztyn, który zastosowano jako dodatek do wypełnienia poduszek. Naukowcy połączyli go z wełną merynosa, która nie wywołuje alergii i naturalnie pochłania wilgoć. Dzięki przełomowej poduszce z bursztynem każda z osób testujących nowy wyrób, znormalizowała sen i usunęła problemy z zasypianiem. 

Polecamy  Jakie schorzenia możemy wyleczyć dobrze dobraną dietą?
O Marzena Wielgus 28 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*