Zastosowania pasty wybielającej zęby – od estetyki po zdrowe zęby

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Wybielanie zębów z powodu odbarwień i uszkodzonego szkliwa jest coraz częściej stosowane i decyduje się na nie coraz więcej osób. Na niekorzystny wpływ na kolor i jakość zębów mają produkty spożywcze. Do tego grona należy zaliczyć takie produkty jak kawa, herbata, wino czy palenie papierosów które ma również silny ma wpływ na barwę zębów i powoduje ich przebarwienia. Produkty wybielające zęby przeznaczone do pielęgnacji jamy ustnej w warunkach domowych oferują profesjonalne i nowoczesne metody które wykorzystywane są również przez dentystów w ich gabinetach – dentysta formuje formę dentystyczną dla pacjenta.

Pasta wybielająca do zębów od Dentway jest produktem przeznaczonym dla osób które chcą rozpuścić i usunąć zewnętrzne plamy na zębach. Posiada takie same właściwości jak zwykła pasta, a więc:

zapobiega i zwalcza próchnice,

usuwa kamień nazębny,

usuwa osad białkowy powodujący żółknięcie zębów.

Składniki pasty wybielającej są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów. Profesjonalna pasta wybielająca wykorzystuje bardzo mało środków polerujących, co umożliwia wybielanie zębów poprzez rozpuszczenie błony białkowej otaczającej zęby tam gdzie gromadzą się plamy i odbarwienia. Usunięcie narośli sprawia, że towarzyszy nam uczucie czystości i świeżości w buzi przez dłuższy czas. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Wybielanie zębów w ten sposób jest sprawdzoną i bezpieczną metodą posiadającą bardzo mało działań ubocznych. Pasta wybielająca może być używana także po kuracji wybielającej u dentysty aby podtrzymać jej efekt. Równie ważne w całym czasie jest to, że metoda wybielania zębów za pomocą pasy wybielającej nie zajmuje dużo czasu, ani nie jest to zadanie trudne.

W całym procesie najważniejsze jest jednak to, że ten sposób wybielania daje szybki i widoczny rezultat. Pierwsze efekty kuracji wybielającej widoczne są już po około 2-4 tygodniach przy codziennym szczotkowaniu zębów 2 razy dziennie. Z biegiem czasu zęby stają się coraz bardziej odbarwione, by po zakończeniu kuracji cieszyć się pięknym i białym uśmiechem przez wiele lat. Zaleca się raz w roku przeprowadzenie delikatnego wybielania w celu podtrzymania efektu kuracji.

Polecamy  Korektor haluksów Hallu Forte

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*